Diyanet, 205 Radyo Vericisi Alacak - Dindar Haber - DiniHabergentr

Diyanet, 205 Radyo Vericisi Alacak
Diyanet İşleri Başkanlığı Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü, ülke genelinde yayın yapan üç ayrı radyo istasyonu için radyo vericisi yayın iletim hizmeti ihalesi açtı.

Diyanet Radyo , Kur’an Radyo ve Diyanet Risalet Radyo’nun “ülke genelinde yayınlarını devam ettirebilmesi için” mevcut istasyonlarına 205 adet radyo vericisi yayın iletim hizmet alımı yapılmasına karar verildi.

Birgün'ün haberine göre, Elektronik Kamu Alımları Platformu (EKAP) üzerinden önceki gün açılan ihalenin şartnamesine göre, yerli ve yabancı şirketlerin katılabileceği ihale sonucunda hizmet alımı işini kazanan firma, mevcut 205 radyo istasyonunda yer alan verici ve anten sisteminin kurulu bulundukları ortamlardan sorumlu olacak. İhaleyi kazanan firma ayrıca, üretici firmaların bu cihazlar için hazırladığı teknik bakım, koruyucu, arıza önleyici tedbirleri alacak, yayın devamlılığını sağlayacak, bu yayınları takip ederek kesinti kesintisi ile arıza bilgisi verildiğinde müdahale edecek. Verici ve anten gibi malzeme arızası halinde de cihazlara müdahale ile bakım ve onarım da firma tarafından yapılacak.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlginizi Çekecek Haberler

Sponsor