DiniErk



İç Denetim Birimi Başkanı MUSTAFA ERDİN

28.08.1954 tarihinde Kütahya-Simav’da doğdu. İlkokuldan sonra 1973 yılında İzmir İmam-Hatip Okulunu, 1978 yılında da İzmir Yüksek İslam Enstitüsünü bitirdi. 05.01.1976 tarihinde İzmir Gültepe Çobançeşme Camii imam-hatibi olarak göreve başladı.

21.05.1979 tarihinde Çanakkale murakıplığına, 14.07.1983 tarihinde İzmir murakıplığına tayin edildi. Askerliğini 1981 yılında kısa dönem olarak yaptı. 05.03.1984 tarihinde müfettiş yardımcısı, 19.11.1986’da müfettiş, 15.01.1997 tarihinde de başmüfettiş oldu. 26.12.2006 tarihinde iç denetçi olarak tayin edildi​.​ 08.01.2018 tarihinde tedviren İç Denetim Birimi Başkan Vekili, 11.04.2018 tarihinde de İç Denetim Birimi Başkanı olarak görevlendirildi.​

Diyanet İşleri Başkanlığı web sitesinden alınmıştır

Bilgilerini / fotoğraflarını güncellemek ya da kaldırtmak isteyenlerin eposta adresimize yazmaları yeterli olup gönderileri tarafımıza ulaştıktan ÜÇ iş günü içerisinde talepleri doğrultusunda işlem yapılacaktır


Yorumunuzu yazın

Daha yeni Daha eski


Sponsor