İmamoğlu Ekrem'in Ramazan Etkinliği Belli Oldu - Dindar Haber - DiniHabergentr

İmamoğlu Ekrem'in Ramazan Etkinliği Belli Olduİstanbul Büyükşehir Belediyesi bu yıl Ramazan ayında devrim niteliğinde bir etkinlikle İstanbulluların karşısında olacak.

Ekrem İmamoğlu'nun talimatı ile İftar sonrası ve Müslümanların Teravih namazı için camileri doldurduğu saatte Maltepe Sahilindeki etkinlik alanında konserler verdirecek.

Böylece İstanbul'un bir çok semtinde Ramazan ayı boyunca, bir tarafta tekbir sesi, diğer yanda müzik sesleri yükselecek..

Geçtiğimiz yıllarda İBB tarafından Maltepe ve Yenikapı etkinlik alanlarında iftarın hemen sonrasında teravih vaktine kadar Ramazan ayının ruhuna uygun bir şekilde enstrümantal, tasavvuf musikisi, ezgi gibi dinletilerle düzenlenen etkinlikler İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun bilgisi dahilinde değiştirildi..

6 Mayıs Pazartesi günü başlayacak olan konserlerde, ilk olarak şarkıcı Ahmet Aslan sahne alacak.

8 Mayıs Çarşamba günü Çiğdem Taştan isimli şarkıcının sahneye çıkacağı etkinlikte, 9 Mayıs Perşembe günüyse Cem Tarım konser verecek.

Ramazan’ın ilk cuması, 10 Mayıs’ta ise İstanbul Ahenk grubu, 11 Mayıs Cumartesi günü ise Liverpool’da kurulmuş olan The Bandits grubu havayı kirletecek.

Oy için camide Yasin okutan Eyüp Sultan'da "gizlice" namaz kılarak dindarlara şirinlik yapan CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun gerçek yüzü ortaya çıkmış oluyor

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlginizi Çekecek Haberler

Sponsor