Portekizli Futbolcudan 9 milyon TL Filistin Bağışı - Dindar Haber - DiniHabergentr

Portekizli Futbolcudan 9 milyon TL Filistin Bağışı
Filistin’e yaptığı bağışlarla takdir kazanan Cristiano Ronaldo, yardımlarına bir yenisini daha ekledi. Portekizli süperstar, Ramazan ayı nedeniyle kurulacak iftar sofraları için Filistin’e 1.5 milyon Dolar (9 milyon TL) bağışladı.

İtalyan futbolunun dünya markası olan Juventus'un Portekizli yıldız oyuncusu Cristiano Ronaldo, Ramazan ayı nedeniyle Filistin'e 1.5 milyon dolar (9 milyon TL) bağışladı. Bu Ronaldo'nun Filistin halkına yönelik ikinci yardımı oldu

İtalya Serie A Ligi'ni haftalar önce uzak ara şampiyon kapatan dünya devi Juventus'un golcü ayağı Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo, Ramazan ayı nedeniyle Filistin'de kurulacak iftar sofraları için 1.5 milyon dolar (9 milyon TL) bağışladı.

Bu konuda ünlü futbolcudan henüz resmi bir doğrulama gelmedi. Önceki dönemlerde de Filistin'e yardımlarda bulunan yıldız futbolcu bu yönüyle bölge halkının takdirini kazanmıştı.

Portekizli yıldız 2014 yılında da Filistin'e ramazan bayramı nedeniyle 2 milyon dolar bağışta bulunmuştu.

2012 yılında altın ayakkabı ödülünün açık arttırmada satılmasına izin veren Ronaldo, buradan elde edilen gelirin Filistinli çocuklara verilmesini sağlamıştı.

Portekizli yıldız 2014 yılında da Ramazan Bayramı nedeniyle 2 milyon dolar bağışta bulunmuştu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlginizi Çekecek Haberler

Sponsor