Ünlü Oyuncu, İmanı İçin Şöhretin Zirvesini Terk Etti - DiniErk Haber - Din ve Diyanet Dünyasının Özgür Sesi

Son Haberler

DiniErk Haber - Din ve Diyanet Dünyasının Özgür Sesi

Din ve Diyanet Dünyasının Özgür Haber Sitesi

Post Top Ad

4 Temmuz 2019 Perşembe

Ünlü Oyuncu, İmanı İçin Şöhretin Zirvesini Terk EttiÜlkemizde ünlü olup da zamanla kapanan ve daha sonra geçim sıkıntısını bahane ederek açılan ünlülere inat 18 yaşındaki ünlü oyuncu "imanıma zarar veriyor" diyerek şöhretin zirvesinde iken oyunculuğu bıraktığını duyurdu.

Ülkemizde gözden düştükleri dönemlerde kapanarak medyada yer alan daha sonra da açıldığı duyurulan oyuncular gündemdeki yerini korurken Bollywood'un 18 yaşındaki Müslüman oyuncusu Zaira Wasim, dini inancı sebebiyle oyunculuğu bıraktığını duyurarak  "5 yıl önce hayatımı değiştiren bir karar verdim ve bugün tekrar hayatımı yeniden değiştirecek başka bir karar alıyorum. Daha iyisi için İnşallah" dedi.

Hint filmlerinde aldığı rollerle büyük bir hayran kitlesine ulaşan Müslüman oyuncu Zaira Wasim, "İmanıma sürekli zarar veren bu çevrede çalışmaya devam etmek İslam ile ilişkimi de tehdit etmeye başladı" diyerek oyunculuğu bıraktığını duyurdu.

Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarından uzun bir yazı paylaşan Wasim, şunları söyledi."Oyunculuk bana çok fazla sevgi, destek ve alkış getirdi. Fakat sessiz ve bilinçsiz bir şekilde imandan uzaklaştırarak cehalet yoluna götürdü. Beş yıl önce aldığım karar bana büyük bir popüleritenin kapılarını açtı. Halkın dikkatini çeken biri, gençler içinse rol model olmaya başladım. Fakat olmaya karar verdiğim şeyin bu olmadığını anladım. Uzun bir süre başkası olmak için mücadele ettim. Buraya sığabilsem de buraya ait değilim. İmanıma sürekli zarar veren bu çevrede çalışmaya devam etmek İslam ile ilişkimi de tehdit etmeye başladı"Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlginizi Çekebilir

Siteniz Anında İndexlensin

Siteniz Anında İndexlensin
Anında İndex