İletişim - Dindar Haber - DiniHabergentr

İletişim

İletişim

Dindar Haber sayfaları sizlere her zaman açık.

Dindar Haber  hiç bir resmi kurum ve kuruluşa bağlı değildir.

Diyanet çalışanlarının haberlerini en tarafsız şekilde verme misyonu içerisinde olduğumuz için herkese ve ker kurum ve kuruluşa mesafeli bir yaklaşım gözetilmektedir.

Haberlerinizi, duyurularını, fotoğraflarınızı aşağıdaki e posta adresine gönderebilir, Basın ilkeleri, TC yasaları doğrultusunda olanları yayınlatmayı sağlayabilirsiniz.

Yazılarınız değerlendirildikten sonra uygun görüldüğü takdirde yazılarınız yayın programına alınacaktır.

Dindar Haber  Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.

Dindar Haber Haber portalımız 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. 

Dindar Haber Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve mutlaka AKTİF link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Sitemizdeki tüm haber, yazı, görsellerin telif hakları, haberin altında belirtilen kişilere, haber sitesine veya kaynağa aittir. 

Sitemizde yayınlanan haberlerin bazıları, haber portalların ve gazetelerin sağladığı RSS/XML beslemelerinden çekilmektedir. 

HAKLI BİR NEDENDEN DOLAYI yayından kaldırılmasını istediğiniz haber/resim/makale varsa, bunları bize ilettiğiniz takdirde epostanız bize ulaştığı andan itibaren üç gün içerisinde ilgili meta yayından kaldırılacaktır.

Reklam tekliflerinizi, içerik önerilerinizi, her türlü eleştiri ve yorumlarınızı, basın bülteni, haber ve duyurularınızı editörlerimize iletebilirsiniz.

Dindar Haber Yusuf Dilsen

dinihabergentr@gmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlginizi Çekecek Haberler

Sponsor