İletişim


İletişim

DiniErk 
sayfaları sizlere her zaman açık.

DiniErk  hiç bir resmi kurum ve kuruluşa bağlı değildir.

Yazılarınız değerlendirildikten sonra uygun görüldüğü takdirde yazılarınız yayın programına alınacaktır.

DiniErk  Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.

DiniErk portalımız 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. 

DiniErk portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve mutlaka AKTİF link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Sitemizdeki tüm haber, yazı, görsellerin telif hakları, haberin altında belirtilen kişilere, haber sitesine veya kaynağa aittir. 

Sitemizde yayınlanan haberlerin bazıları, haber portalların ve gazetelerin sağladığı RSS/XML beslemelerinden çekilmektedir. 

HAKLI BİR NEDENDEN DOLAYI yayından kaldırılmasını istediğiniz haber/resim/makale varsa, bunları bize ilettiğiniz takdirde epostanız bize ulaştığı andan itibaren üç gün içerisinde ilgili meta yayından kaldırılacaktır.

Reklam tekliflerinizi, içerik önerilerinizi, her türlü eleştiri ve yorumlarınızı, basın bülteni, haber ve duyurularınızı editörlerimize iletebilirsiniz.

HABERLER VE MAKALELERDEN BAZILARI KISA BİR SÜRE İÇERİSİNDE YAYINDAN KALDIRILIR.

DiniErk Yusuf Dilsen

dinihabergentr@gmail.com

2 Yorumlar

 1. Sitenizde adımbaşı karşımıza çıkan kampüsweb reklamları politik ve dini anlayışınızın tezahürü mü? Sponsor başlığıyla çıkması da ilginç!

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Öncelikle ilginiz ve uyarınız için teşekkür ediyoruz

   Hangi tür reklamların çıkacağına biz karar vermiyoruz.

   Bazı reklamlar sizi rahatsız edebilir, ancak ;

   Eğer internet sitemizde, sizi rahatsız eden reklamlar gördüyseniz, bu reklamlar tamamen Google ekibinin elinde, otomatik olarak yerleştiriliyor

   İçeriği ile sizi rahatsız eden bir Google AdSense reklamı görürseniz de, bu konuda bizlerin yapabileceği bir şey bulunmuyor.

   Çünkü bu reklamlar, sizlerden toplanan bazı bilgiler ile sizin karşınıza çıkartılıyor.

   Bu reklamlar neye göre çıkıyor?

   Bahsetmiş olduğunuz reklamlar, sizlerin daha önce yaptığı Google aramalarına göre karşınıza çıkmakta. Fakat buna biz karar vermiyoruz. Google sizlerin aramalarını takip ediyor ve bunlara göre, kendileri kişiselleştirilmiş reklamları sizlerin karşısına çıkartıyor. Hangi tür arama yapıyporsanız o türde reklamla karşı karşıya kalırsınız.

   Google tarafından toplanan kişisel bilgileriniz veya son aramalarınız gibi şeyler, kesinlikle bizim tarafımız ile paylaşılmıyor. Bizimle bir ilgisi bulunmamakta.

   Elimizde olmayan bu neden dolayı hakkınızı helal ediniz.

   Sil

Yorum Gönderme